PİLATES DERSLERİ

“10 derste farkı hissedecek, 20 derste farkı görecek, 30 derste ise farklı bir bedene sahip olacaksınız”

Joseph Hubertus Pilates


aletli pilates, reformer pilates
Aletli Pilates

Aletli Pilates

Vucudu yeniden şekillendirmek için özel tasarlanmış Reformer ve Cadillac ekipmanları ve profesyonel eğitmenler ile uygulanan program ile 20 Ders sonunda muhteşem sonuçlar alacaksınız!

DAHA FAZLA

Mat pilates, pilates matı
Mat pilates

Mat Pilates

Aletli Pilates egzersizlerinden farklı olarak sadece kendi vücut ağırlığınızı kullanarak çalışılan Mat Pilates serisi egzersizleriyle gücünüzü keşfetmenin muhteşem keyfini yaşayacaksınız!

DAHA FAZLA

Hamile pilatesi, hamilelikte pilates, pregnancy pilates
Hamile Pilatesi

Hamile Pilatesi

Hamilelik sürecinde ve doğum sonrasında Hamile Pilatesi yaparak vücudunuzun formda ve güçlü olmasını sağlayacak, daha konforlu bir doğum ve doğum sonrası süreci geçireceksiniz.

DAHA FAZLA

Reformer pilates, aletli pilates, klinik pilates
Klinik Pilates

Klinik Pilates

Bel, sırt, eklem ve solunum rahatsızlıklarının tedavisine yardımcıdır. Klinik Pilates çalışmaları doktorunuzun koyduğu teşhis sonrasında, onun direktif ve önerileri doğrultusunda yapılmaktadır.

DAHA FAZLA

NEDEN CORELAB PİLATES?


CoreLab Pilates, temelde insanların fiziksel, zihinsel ve sosyal dünyalarında Pilates aracılığı ile fark yaratmak amacıyla Şişli Mecidiyeköy’de kurulmuş, bir stüdyo. Hedefimiz üyelerimizin yaşam kalitesini yükseltmek ve bu sürece kendimizi sürekli yenileyerek ve geliştirerek katkıda bulunmak.

Omurga sağlığınızı çok önemsiyor, mevcut sağlık durumunuzu korumayı ve daha iyiye taşımayı hedefliyoruz. Yaşam kalitenize ve genel fiziksel sağlığınıza uzun vadeli fayda sağlayabilmek bizim için çok önemli ve bu sorumluğu hakkıyla yerine getirebilmek için çok çalışıyoruz. Uzun yıllardır Pilates’le iç içe olan eğitmenlerimizden İstanbul’un en merkezi bölgesi Mecidiyeköy’de bulunan stüdyomuzda aletli pilates dersleri alarak, daha dik bir omurgaya, daha güçlü ve daha sıkı bir bedene kısa sürede sahip olmaya ve kendinizi muhteşem hissetmeye hazır olun! Corelab Pilates Studio ve bu harika egzersiz sistemiyle bir an önce tanışmalısınız!

İstediğiniz bedeninizi güçlendirmek, esnekliğinizi arttırmak, ağrılarınızdan kurtulmak  ya da forma girmek olabilir. Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek eğitim ve tecrübeye sahip güler yüzlü ve donanımlı ekibimiz size katkıda bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Aletli Pilates yapmak için kendinizi güvenle teslim edebileceğiniz bayanlara özel pilates stüdyosu arayışı içerisindeyseniz sizi Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gayrettepe Beşiktaş, Fulya, Nişantaşı ve Osmanbey semtlerinin kesişiminde, Mecidiyeköy’de yer alan CoreLab Pilates Studio’ya bekliyoruz.


ULAŞIM KOLAYLIĞI

İstanbul yoğunluğunda aletli pilates stüdyomuza ulaşımınızı kolaylaştırmak için Mecidiyeköy Merkezde ,metro ve metrobüs duraklarına çok yakın bir noktada hizmet vermekteyiz.

EĞİTMEN KALİTESİ

Tüm eğitmenlerimiz spor akademisi mezunu ve gerekli uzmanlıkları içeren sertifikalara sahiptir. Sağlığınızı emanet ettiğiniz stüdyomuz siz değerli üyeleri ile bu sertifikaları paylaşmaktadır.

SONUÇ GARANTİSİ

Yetkin eğitmenlerimiz ile haftada en az 2 gün düzenli çalıştığınız taktirde 20 ders sonunda sonuç garantisi vermekteyiz.

WhatsApp