CORELAB PİLATES STUDİO’YA HOŞGELDİNİZ!


HAKKIMIZDA

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından birisi olan Mecidiyeköy’de bulunan CoreLab Pilates Studio tamamı spor akademisi mezunu,pilates uzmanlık sertifikalı, güler yüzlü, tecrübeli kadrosu ve sıcak atmosferi ile size etkin ve keyifli egzersiz yapma fırsatı sunmaktadır. Kişiye özel antrenman programları ile kişinin kas yapısına, postür bozukluğuna, bel-boyun rahatsızlığına veya bölgesel ihtiyacına göre pilatesten faydalanması sağlanmaktadır.

Amacımız Hakkında

CoreLab Pilates Studio olarak amacımız üyelerimizin yaşam kalitelerini arttırmak, sağlıklı bir yaşama kavuşmalarına yardımcı olmak ve istedikleri sonuca ulaşmak için en etkin yolu çizmektir. Gelen tüm üyelerimizle bire bir ilgilenmek ve onları hedeflerine ulaştırmak hakkımızda temel misyonumuzdur.

Fiziksel aktivite ve egzersiz, insan bedeni ve zihni açısından sağlıklı ve enerjik bir yaşam tarzı için ihtiyaç duyulan en önemli faaliyetlerden birisidir. Günümüzde özellikle masa başı işler, stres, sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam tarzı hayatlarımızı her anlamda etkilemektedir.

Hem Fiziksel Hemde Ruhsal Sağlık İçin

Bedensel anlamda kendimizi daha güçsüz ve sağlıksız hissetmenin yanı sıra stres, depresyon, anksiyete gibi problemler de artık neredeyse tüm yaş gruplarından insanların etkilemeye başlamıştır. Tüm bu olumsuzluklarla baş edebilmenin en güzel ve en sağlıklı yollarından birisi olan pilates ile bedensel ve zihinsel anlamda daha güçlü ve dirençli bir insan olmak mümkün.

Dilerseniz profesyonel eğitmenlerimizle birebir özel ders yapabilir ya da arkadaşlarınız ile oluşturacağınız gruplarla çalışabilir veya gün ve saatlerini bizim belirlediğimiz sınıf derslerimize katılabilirsiniz.

Hizmetlerimiz :

 • Aletli pilates
 • Reformer pilates
 • Hamile pilatesi
 • Grup pilates dersleri
 • Mat pilates
 • Klinik pilates
 • Medikal pilates
 • Çocuk pilatesi
 • Beslenme danışmanlığı
 • Online diyet
 • Pilates staj programı
 • Corelab Pilates Akademi

Sertifikalarımız Hakkında

 • Türkiye Cimnastik Federasyonu 1.Kademe Pilates Antrenörlük Belgesi
 • Türkiye Cimnastik Federasyonu 2.Kademe Pilates Antrenörlük Belgesi
 • Türkiye Cimnastik Federasyonu Bel ve Boyun Problemleri Gelişim Semineri
 • Türkiye Cimnastik Federasyonu İleri Yaş Egzersiz Repertuarı Gelişim Semineri
 • BFTR Anatomi, Mat Pilates Modül 1-2, Reformer Modül 1-2, Cadillac Modül 1
 • SEAM Academy Hamilelik ve Doğum Sonrası Dönemde Pilates
 • Serotonin Akademi Mat Modül 1, Reformer Modül 1, Cadillac Modül 1
 • Serotonin Akademi Hareket Anatomisi
 • Serotonin Akademi Üst Ekstremite Fonksiyonel Anatomisi ve Hastalıkları
 • Serotonin Akademi Alt Ekstremite Fonksiyonel Anatomisi ve Hastalıkları
 • Serotonin Akademi Omurga Fonksiyonel Anatomisi ve Hastalıkları
 • Serotonin Akademi Boyun Semineri
 • Zero Akademi Omurga Problemleri ve Hamilelikte/Hamilelik Sonrası Pilates Eğitimi
 • EREPS Uluslararası Fitness ve Egzersiz Beslenmesi

Daha detaylı bilgi ve demo dersi randevusu için lütfen bizimle iletişime geçiniz… Hakkımızda diğer merak edilenler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.NEDEN CORELAB PİLATES?


CoreLab Pilates Stüdyomuz İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından birisi olan Mecidiyeköy’de bulunmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz alanlarında tecrübeli ve gerekli bütün sertifika ve eğitimlere sahip olup pilates ile ilgili bilgilerini  bilinçli ve güler yüzlü bir şekilde paylaşmaktadırlar. CoreLab Pilates ‘in huzurlu ortamı ve güler yüzlü eğitmenleri ile siz de hayatınızda sağlıklı ve mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Günlük stres ve kargaşadan uzaklaşarak hem bedensel hem de zihinsel huzura kavuşabilir hayata daha pozitif bir şekilde bakabilirsiniz!

CoreLab’da Güvenilir ve Profesyonel Eğitmenler ile Çalışın

Fiziksel aktivitelerin hepsi için geçerli bir şey vardır ki, o da aktivitelerin doğru ve bilinçli bir şekilde yapılması gerekliliğidir. Daha sağlıklı bir beden ihtiyacı ile yola çıktığımız bir kararda bilinçsiz kişilerle yapılacak olan fiziksel aktiviteler beden için bir yarar sağlamayacağı gibi aksine birçok sıkıntıya da yol açabilir.

Pilates, bedenin rehabilitasyonu ve kaybettiği sağlığa yeniden ulaşmasını sağlayan en önemli egzersiz sistemlerinden biridir. Bedeninizde herhangi bir problem olmasa dahi zamanla ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara karşı bedeni güçlendirmekte ve bu olasılıkları büyük ölçekte azaltmaktadır. Ancak yanlış ve bilinçsiz yapılan bir pilates egzersizleri her hangi bir fayda sağlanamayacağı gibi vücudunuzda  bir takım zararlara ve sakatlanmalara sebbep olabilir. Özellikle herhangi bir formasyonu ve gerekli pilates eğitimleri ve sertifikasyonları olmayan kişiler tarafından yaptırılan hamile pilatesi, klinik pilates ve grup pilates çalışmaları bu konuda en önemli sorunlardan birisidir.

CoreLab Pilates ile alanında eğitimli ve deneyimli olan profesyonel pilates eğitmenleri eşliğinde yapacağınız pilates egzersizleri ile tüm hedeflerinize güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birebir ilgi ve birebir destek bulabileceğiniz CoreLab Pilates ile hem bedeninizin güçlenmesini sağlayabilir hem de varsa bedensel problem ve rahatsızlıklarınıza çözüm oluşturabilirsiniz.

Pilates İle Dinç Kalın

Pilates egzersizlerini doğru ve bilinçli bir şekilde yaptığınızda ve hayatınızın bir parçası haline getirdiğinizde bedeninizde ve ruhunuzda büyük bir değişim hissetmeye başlayacaksınız. Bedensel anlamda gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttırdıkça farkındalık kazanmış bir bedenle ilerde ortaya çıkabilecek bedensel rahatsızlıklara karşı daha güçlü olacaksınız. CoreLab Pilates eğitmenleri ile yapacağınız dersler ve özel pilates egzersizleri sayesinde daha dinç ve daha sağlıklı bir bedene kavuşabilirsiniz

CoreLab’da Kendinizle Bütünleşin

Pilatesin toplumumuzda yaygınlaşmaya başlaması kadınlar için zayıflamaya olan etkisi ile ortaya çıkmıştır. Oysaki pilates bundan çok daha fazlasıdır. Pilates ile beden ve zihin konsantrasyonunu en üst seviyede gerçekleştirebilirsiniz ve kendi bedeninizle tamamen bütünleşebilirsiniz.

Bedendeki  merkez (core) kaslarına odaklanan pilates egzersizleri ile karın, sırt, bel, omurga kaslarının çalışması ve güçlenmesi bedensel anlamda postür ve duruşunuzu düzeltirken psikolojik olarak da kişiyi dinginleştirmekte ve güçlendirmektedir. CoreLab Pilates stüdyonun huzurlu ve güler yüzlü ortamı ve eğitmenleri ile siz de kendi bedeninizle ve zihninizle bütünleşebilir ve kapıdan çıktığınız anda enerjinizi yükseldiğini hissedebilirsiniz.

Herkes İçin Pilates CoreLab’da

Pilates 7’den 77’ ye her yaş grubundan ve herkesin yapabileceği bir egzersiz bütünüdür. Çocuklar, gençler, yaşlılar, sağlıklı kalmak ve bedenlerini güçlendirmek isteyenler ya da belirli sağlık problemi olan ve bunu iyileştirmek ve yaşam konforunu artırmak isteyenler için en ideal egzersizlerden oluşur. Hamilelik dönemi ve sonrasında da pilates anne ve bebek sağlığı için muazzam etkilere sahiptir. CoreLab Pilates eğitmenlerimizin her yaş grubundan kişilerle gerçekleştirmiş olduğu pilates egzersizlerine siz de katılabilirsiniz hakkımızda merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Unutmayın ki pilates herkes içindir.


ULAŞIM KOLAYLIĞI

İstanbul yoğunluğunda aletli pilates stüdyomuza ulaşımınızı kolaylaştırmak için Mecidiyeköy Merkezde ,metro ve metrobüs duraklarına çok yakın bir noktada hizmet vermekteyiz.

EĞİTMEN KALİTESİ

Tüm eğitmenlerimiz spor akademisi mezunu ve gerekli uzmanlıkları içeren sertifikalara sahiptir. Sağlığınızı emanet ettiğiniz stüdyomuz siz değerli üyeleri ile bu sertifikaları paylaşmaktadır.

SONUÇ GARANTİSİ

Yetkin eğitmenlerimiz ile haftada en az 2 gün düzenli çalıştığınız taktirde 20 ders sonunda sonuç garantisi vermekteyiz.

WhatsApp