Kadınlar Kulübü ve Bayanlara Özel Pilates

20 Temmuz 2019
kadinlar-kulubu.jpg?fit=872%2C496&ssl=1

İstanbul’un en merkezi semtlerinden biri olan Mecidiyeköy’de sadece kadınlar özel pilates eğitimleri sunuyoruz. Kadınlar kulübü olarak özellikle bayanlara özel spor salonu arayanlar için özellikle bu bölgede nadir stüdyolardanız.Bizimle bedeninizi geliştirirken, aynı zamanda esnekliğinizi arttırmanın, ruh sağlığınızı dengelemenin ve daha fit olmanın keyfini çıkartın.

Bayanlar için Özel Pilates Stüdyomuzda Amaçlarınıza Ulaşın!

 

Bayanlara özel pilates stüdyosu arıyorsanız, Mecidiyeköy’deki stüdyomuza mutlaka uğramalısınız! Pilates konusunda son derece tecrübeli ve eğitimli bir ekiple sizi hedeflerinize ulaştırıyoruz.

Pilates yapmak isteyenler fit olmayı, esnekliği, hareketli kalmayı ve daha dengeli bir hayata sahip olmayı önemsemektedirler. Yaşam kalitenizi yükseltmek için spor salonumuzda gerekli olan her şeyi bulabilirsiniz!

Pilates yapmanın bedensel ve ruhsal faydaları kanıtlanmıştır ve özellikle aletli pilates ile çok hızlı sonuçlar almak mümkündür.. Bizimle pilates çalışmalarına başladığınızda kendinize olan güveniniz artacak; aynı zamanda daha sağlıklı bir bedene ve ruh sağlığına kavuşacaksınız.

20 Derste Farkı Görmeye Başlayın!

Kadınlara özel pilates stüdyomuzda 20 ders bizimle pilates yapın ve vücudunuzdaki değişiklikleri gözle görülür biçimde fark edin! Pilatese doğru yerde ve doğru bir ekiple başladığınızda sizin için en iyi sonuçlar kısa sürede ortaya çıkmaya başlar!

Size en uygun çözümlerle eğitmen kadromuz en iyisini yapmak için çalışmaktadırlar. Pilatese başladığınızda hayatınızın bir parçası olacak ve aldığınız olumlu sonuçların da etkisiyle ondan kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz.

Pilates Alternatiflerimizden Size En Uygun Olanı Seçin!

Kadın pilates salonu olarak merkezimizde sizin için farklı alternatifler sunuyoruz. Bedeninize, vaktinize, kişiliğinize en uygun olanı seçebilir ve çalışmalarınıza başlayabilirsiniz:

 • Aletli pilates
 • Mat pilates
 • Hamile pilatesi
 • Klinik pilates

Aletli pilates derslerimiz kişiye özeldir ve reformer aletiyle gerçekleşir. İsterseniz 3 veya 4 kişilik grup sınıflarımızda da  aletli pilates derslerine katılabilirsiniz.

Eğer hamile iseniz hamile olmanız spor yapmanıza engel değildir. Hamile pilatesi derslerimize güvenle katılabilir birebir ve size uygun yazılan programlar eşliğinde  alanında sertifikalı, bilgili ve tecrübeli eğitmenlerimizin büyük özeni ile beraber hem hamilelik dönemini hem de sonrasını sağlıklı, dinç biçimde geçirmeniz mümkün.

Klinik pilatesi tercih edenler daha çok ağrılarından ve sağlık sorunlarından kurtulmak için bu egzersizlere yönelmektedirler. Omurga ile ilgili sorunlar, bel, boyun sorunları ve çeşitli ağrılar için pilates çok etkili bir egzersiz sistemidir.

Tecrübeli, Güleryüzlü ve Profesyonel Eğitmenler Eşliğinde Çalışın!

Kadın pilates salonu için Mecideköy’deki stüdyomuzda her biri spor akademisinden mezun ve alanlarında birçok eğitim sertifikasına sahip olan eğitmenler çalışmaktadır. Güleryüzlü ve pozitif enerjileriyle eğitmen kadromuz sizin motivasyonunuza olumlu katkılarda bulunuyorlar. Biz bu özellikleri ile stüdyomuzu kadınlar kulübü olarak görüyoruz:)

Disiplininizi sağlamanız, vücudunuzu tanımanız ve pilatesi en verimli biçimde yapabilmeniz için eğitmenlerimiz büyük bir dikkatle çalışmalarını sürdürüyorlar.

Pilates ile Hayat Kalitenizi Yükseltin!

Bayan pilates stüdyomuzda çalışmaya başladığınızda kısa sürede olumlu sonuçlarla karşılaşmaya başlayacaksınız. Pilates yaşam kalitenizi birçok açıdan arttıracak özelliklere sahip bir egzersiz sistemidir. Toplamda 600’den fazla varyasyonu bulunmaktadır. Pilates ile elde edebileceğiniz bazı faydalar şunlardır:

 • Daha esnek ve sağlıklı bir beden
 • Esnekliğinizin artması ile beraber genç bir omurga sistemi
 • Omurgadaki sorunları düzeltir, iyi bir postür sağlar
 • Sağlık sorunlarını, ağrıları azaltır
 • Konsantrasyonu ve zihin gücünü arttırma özelliği bulunur
 • Core bölgesini güçlendirir, vücut kontrolünü arttırır
 • Ruh sağlığını dengeler, daha mutlu olmanızı sağlar
 • Bedeni ve her kası güçlendirir
 • Forma girmeyi, sıkılaşmayı ve daha ince görünmeyi sağlar

Pilates yaparak tüm bu saydıklarımızın ve daha fazlasının faydalarını görebilirsiniz.

Spor Yapmak için Ulaşımı Sorun Etmeyin!

Sadece kadınlara özel pilates salonu veya bayanlara özel spor salonu  arayışı içinde olanlar İstanbul’da birçok semtin keşişim noktasında bulunan stüdyomuzu tercih edebilirler. İstanbul’un en merkezi semtlerinden olan Mecidiyeköy’de size hizmet veriyoruz.

Spor yapmak için motivasyonunuzu güçlü tutmak ve devam ettirmek önemlidir. Spor yaptığınız stüdyonun kolay ulaşılabilecek bir yerde olması bu durumda dikkate alınmalıdır. Metrobüs, metro gibi ulaşım araçlarına da çok yakın bir yerde konumlanan pilates stüdyomuz size büyük bir ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Kadınlara özel pilates dersleri ile kısa sürede istediklerinize kavuşmaya başlayın!

Yalnızca Kadın Eğitmenler ve Kursiyerler ile Pilates!

Pilates yapmak isteyen kadınlar stüdyoda daha rahat etmek adına yalnızca kadın eğitmenler ve kursiyerlerle çalışmak isteyebilirler. Sadece bayan pilates salonumuz ile evinizin rahatlığında pilates ile hızla forma girebilirsiniz.

Eğitmenlerimizin tamamı kadındır ve aynı zamanda üyelerimizinde tamamı kadınlardan oluşmaktadır. İstanbul’da bu özellik ile hizmet veren, en kaliteli ve merkezi spor salonları arasında yer alıyoruz. Bu sebeple kendimi kadınlar kulübü olarak görüyoruz.

Aletli Pilates Derslerimizle Kısa Sürede Sonuç Elde Edin!

Kadınlar için aletli pilates derslerimizde en kaliteli reformer pilates ekipmanları ve en iyi pilates eğitmenleri ile ders yapacaksınız.

Aletli pilates sınıf derslerimiz haftada 2 saat ayda 8 saat olarak düzenlenmiştir. Bu dersler dışında bire bir özel ders çalışma imkanı veya kendi oluşturacağınız arkadaş grubunuzla grup ders imkanıda bulunmaktadır.20 ders sonunda fiziksel ve ruhsal değişimler sizi çok şaşırtacak!

Uygun Fiyatlarla Pilates Yapın!

Kadın pilates salonu olarak en iyi eğitmenlerle, çalışmayı ve sonuç odaklı olmayı önemsiyoruz. Kaliteyi yukarda tutarken fiyat politikamızı ise sizler için dengelemeye çalışıyoruz.

Bireysel derslerin fiyatları daha yüksektir; aletli pilateste grup ders yapıldığında ise fiyatlar çok daha uygun olmaktadır. Kadınlara özel pilates salonu arayışı içerisindeyseniz mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

WhatsApp